Jesteś nowym użytkownikiem?
Home » BIBLIOTEKA E-BOOKÓW

Medyczna e-biblioteka

  Witamy w bibliotece e-booków. Znajdziesz tu interesującą kolekcję książek medycznych w wersji elektronicznej, które są doskonałe do nauki, przydatne przy pisaniu prac naukowych oraz potrzebne do powtarzania i sprawdzania swojej wiedzy medycznej.

Treść książek zapisana jest w formie elektronicznej i można ją odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu komputerowym (np. komputer, iPod). Pliki z treścią książki są w postaci plików PDF.

 Korzystając z e-booków:                                                                 

* zyskujesz wygodny dostęp do rzetelnej wiedzy medycznej

* nie musisz dźwigać ze sobą ciężkiej książki w niewygodnym formacie.

 Nasza kolekcja e-booków daje możliwość studentom, lekarzom i naukowcom dostęp do wyjątkowej kolekcji renomowanych podręczników, atlasów, poradników w wygodnej formie elektronicznej.

Aby mieć e-booka, wystaczy się zalogować lub zarejestrować na stronie www.mediteka.pl, wejść w katalog e-booków, wybrać książkę i kupić ją przez internet – pobranego e-booka można wtedy odczytać na dowolnym urządzeniu elektronicznym wyposażonym w czytnik.

W celu korzystania z zakupionego e-booka należy pobrać odpowiednią (bezpłatną) aplikację (przycisk Pobierz konieczne aplikacje), właściwą dla posiadanego urządzenia (iPad lub urządzenie obsługiwane przez Windows). Aplikację pobiera się tylko raz dla danego urządzenia przed pierwszym zakupem e-booka z użyciem danego urządzenia.

Po uruchomieniu programu i zalogowaniu się do niego można czytać e-booki.

Standardowo dopuszczalne jest korzystanie z programu na dwóch stanowiskach.